Redakcja radia

Basia

Hallo hallo .. Nazywom se Basia. Urodziołach se 5.04.1978r. Za bajtla miyszkałach we Warmątowicach , a po ślubie przekludziołach se do Grodziska ,kaj to miyszkom od ponad 20 lołt , a ze łokna widza nasz ukochany Annaberg .. Jeżech ślonzołczkom ze krwi i kojści , i nigdy se nie wstydza gołdać w naszym slonskim jynzyku ... Prowadzam FB str naszego SR i robjam kupa inkszych rzeczy , ale krocyj bydzie napisać .. ,,Kaj dioboł niy może tam je Basia .. Slonsky Radio suchom prawie od poczonku , no a tera prziszoł czas ,żeby poznać radio od tyj drugi strony .. Wjync sama byda mogła dlo Wołs , od czasu , do czasu pograć .. Życzam Wom miłego odbjoru i do usłyszynia na antynie SR ...

Klaudia z Bayerow

Witejcie kochani Słuchacze. Nazywom sie Klaudia, urodziołach sie ponad 32 lata tymu na lato. Pochodza z Prószkowa k. Opola, ale od 6 lot mieszkom z mężem i dwoma córeczkoma w Neusorgu na Bayerach. Słuchałach SR od "szczeniaka" a tera prziszoł czas żeby sie przekonać co je z tyj drugij strony głośnika. Zaproszom na moje audycje z muzyczkom takom, że "nogi same chodzom". Pozdrowiom wszystkich i do usłyszynio na antynie Slonskygo Radia.

Kathi

Hallo, witom sluchaczy Slonskygo Radia. Nazywom sie Kathrin i miyszkom przy fajnim Freudenstadt w Schwarzwald, tu zech sie tyz urodziyla w roku 1994. Moja familija pochodzi z okolic Annabergu, kaj tysz jada na bysuch przynajmniej jeden roz w roku. Serdecznie Wols na mojy audycjy zapraszom i zycza fajnego sluchania, do uslyszenia.

Kornel

Witom wszyskich na nojwiekszym Slonskym Radiu, Pochodza ze Nokla Slonskigo, a audycje dlo wos byda nadowac ze Bristolu we Anglii, Zycza wom fajnego suchanio,przezywanio i duzo pozytywnyj energii, Gorko zaproszom na moje audycje!

Krystian

Nazywom se Krystian. Urodził zech se 03.08. na Śląsku we Koźlu miyszkoł żech w Poborszowie. Tera mieszkom już od parunoscie lot w Niymcach na Bayerach w Mengkofen. Lubia grac i słuchać rostomajtej muzyki. Zapraszam wszystkich miłośników take muzyki na moje audycje.

Klaudia ze Rielasingen

Witom Wos wszyskich bardzo fajnie. Urodziylach se we Odertalu (Zdzieszowice). Jak mialach 14 lot wyjechali my na stale do Niymiec. Miyszkom tera przy szwajcarskyj granicy ze mojom Familiom. Bardzo lubiam muzyka. Wychowalach se ze szlagroma i do dzisiejszygo dnia nojbarzy mi se taky konski podobajom, ale nie jyno. Zaproszom Wos serdecznie na mojy audycjy i zyczam Wom kupa uciechy ze naszym superowym radiym i naszom muzykom. Pozdrowiom Wos wszyskich bez wyjatku.

Mario

Witom serdecznie wszystkich sluchczy SR. Na imie mom Mario. Urodzil zech sie w Bytomiu ,a od 1989 mieszkom we Schwarzwaldzie. Na SR Praktycznie jo jest od samego poczatku jako sluchacz. No i nadszedl czas sprobowac poznac Radio z drugyj strony, pozdrowiom Wos wszystkich i zycza milej zabawy tyz z moja osoba LG Mario

Iskierka

Dziyn dobry wszystkim. Jo jest frelka ze slaska. Urodzilach sie downo tymu na wiosna w Katowicach i tu mieszkom do dzisiej.Bardzo sie ciesza ze byda goscic ze slonskymradiem w waszych chalupach. Mom nadzieja ze bydymy sie fajnie razym bawic wiec juz zaproszom na audycje i pozdrowiom wszystkich.

Siggi

Dzien Dobry wszystkim, jol jest Siggi. Urodziol zech sie 21.03.1965 na Slasku Opolskim,w miejscowosci Gorazdze.kolo Gogolina. Tu zech sie wychowol i spedziol mlodziencze lata.Teraz mieszkom w Glandorf na Niedersachsen i tu na Slonskyradio chcam wom tyz trocha czasu poumilac ze Slaskom muzykom, mysla ze tyn czas spedzymy tu fajnie razym.Pozdrawiom i zapraszom na audycje

Asso

Asso z Schaumburg Witom Wos. To jo karlus urodzony pod Opolym. Muzykom interesuja sie i grom już od wielu lot. Jest to moje hobby Nr.1. Tera miyszkom w Schaumburgu (Wesserbergland) już ponad 30 lot. Mom nadzieja że na Radiu bydymy razem sie fajnie bawić i mile spedzać czos za co już tera Wom dzienkuja. Ciesza sie że byda u Wos w chaupach ze Ślonskim Radiem gościoł. Do usłyszynio na antynie.

Adam

Witom wszystkich jestek Adam i mieszkom w Bieruniu. Urodziłech sie w 1972 bydzie mi bardzo miło goscic u Wos w doma z mojom muzykom. Myśla że muzyka kiero usłyszycie na moich audycjach przypadnie Wom do gustu i bydymy sie dobrze bawić. Do usłyszynio na antynie.

Michal

Witom Wos. Niewtorzi mie już znają, ale chciołbych sie wszystkim przedstawić.Nazywom sie Michał urodził żech sie 13 Marca 1983 roku w Żędowicach (rodowity Plakoń) . Muzykom interesuja sie i grom już od wielu lot. Jest to moje hobby! Tera miyszkom we Kotach kolo Tworoga. Mom nadzieja że na radiu bydymy sie fajnie bawić i mile spedzać czos, za co już tera Wom dzienkuja. Ciesza sie że byda u Wos w chaupach ze Slonskym Radiem gościoł.Myśla że muzyka kero usłyszycie na moich audycjach przypadnie Wom do gustu i bydymy sie dobrze bawić. Do usłyszynio na antynie.

Misiu

Chciol bych nojprzd przywitac Wos kochani sluchacze bardzo serdecznie.A teraz cosik o mnie. Urodzil zech se 27.12.1953 we fajnym miescie Racibórz i tam zech se nad Odra bawil i szkoly pokonczyl i dosc dlugich lot zech przerobil.W latach 80-siatych przyjechol zech do Nimiec na bysuch,kery do dzisiej trwo.Muzyka interesuja sie od malego,bo nojlepiej zech umiol wrzeszczec,no ja to spass.Ci co mnie znaja wiedza ,ze Slonskyradio sluchom od poczatku i dlo tego super radyjka zrobia wszystko.Feste sie raduja drodzy sluchacze ze moga dlo Wos muzyka grac ,pozdrowienia przesylac i z Wami sie bawic.Zapraszom Wos na moje audycje.

Marek

Witom Wos mili sluchacze Slaskygo Radia. Na miano mi Marek. Urodziolech sie na Slonskij ziymi, konkretnie w Bytomiu.Tu zgobiol, laziol do szkoly i kopol bal. Slonsko muzyka jest mi blisko mojymu sercu.Pszaja Slonskij Ziymi i wszystko co z niom zwiazane.Jak kozdy karlus festy lubja fusball no i zimny biyr. :)To tyz bardzo serdecznie zapraszom Wos na moje , jak i mojich kamratow audycje ,z redakcji SlonskyRadio. Pyrsk

Janek

Witom! Na tym zdjynciu to jo Janek, juz jako bajtel miol zech zainteresowania do rybów i muzyki. Ryby lubia chytac do dzisoj a muzyka byda sie starol uklodac jak yno umia tak co by sie wom moje audycje podobaly i mom nadzieja ze bydymy sie razem fajnie na antynie bawic !!!

Chris

Witom serdecznie wszyskich sluchaczy, cieszam sie ze mogam tu z Wami byc na audycjach i dokupy czas spyndzac, sluchajonc roztomajtich piosynek. Zapraszom na audycje wszyskich naszich prezynterow.

Majstermix

No to jadymyyyyyy..........

Slonsky Radio

Hallo... Joł je Wasz nowy fajny ,, Autopilot " ... Od czasu do czasu , zastompiam naszego stałego Autopilota , kerymu se tysz nołleży wolne ... Mom nadzieja ,że bydom Wom se podobały moje audycje , na ktore to fest gorko zaproszom ... No to niy ma na co czekać , yno lecymy z tom muzykom ... Miłego odbioru ....

360iDEE

Podobol Wom sie naszo strona ? Som zescie zainteresowani posiadaniym wlasnyj strony ? Posiadolcie Firma ktoro poczebuje strony www ? Chcecie prywatnie miec stronka w internecie ? Proszymy wszysky zainteresowane osoby o kontakt z Chrisym, piszonc na pozdrowienia podczas jygo audycji abo tyz skorzystejcie z formularza kontaktowygo pod "KONTAKT" na wiyrchu strony. Oczywiscie mozecie tyz wyslac Maila na chris@slonskyradio.eu