Redakcja

Chris

Chris

Witom serdecznie wszyskich sluchaczy, cieszam sie ze mogam tu z Wami byc na audycjach i dokupy czas spyndzac, sluchajonc roztomajtich piosynek. Zapraszom na audycje wszyskich naszich prezynterow.

Basia

Basia

Hallo hallo .. Nazywom se Basia. Urodziolach se 5 kwietnia i to pod szczynsliwom gwiazdom. Ze łokna mojego domu , widza nasz ukochany Annaberg .. Jeżech ślonzołczkom ze krwi i kojści , i nigdy se nie wstydza gołdać w naszym slonskim jynzyku ... Prowadzam FB naszego SR i robjam dużo inkszych rzeczy .. Życzam Wom miłego odbjoru i do usłyszynia na antynie SR ...

Kathi

Kathi

Hallo, witom sluchaczy Slonskygo Radia. Nazywom sie Kathrin i miyszkom przy Stuttgart, w fajnim Freudenstadt im Schwarzwald. Urodziyla zech sie w roku 1994. Moja familija pochodzi z okolic Annabergu, kaj tysz jada na bysuch przynajmniej jeden roz w roku. Serdecznie Wols na mojy audycjy zapraszom i zycza fajnego sluchania, do uslyszenia.

Klaudia ze Rielasingen

Klaudia ze Rielasingen

Witom Wos wszyskich bardzo fajnie. Urodziylach se we Zdzieszowicach (Odertal). Jak mialach 14 lot wyjechali my na stale do Niymiec. Miyszkom tera przy szwajcarskyj granicy ze mojom Familiom. Bardzo lubiam muzyka. Wychowalach se ze szlagroma i do dzisiejszygo dnia nojbarzy mi se taky konski podobajom, ale nie jyno. Zaproszom Wos serdecznie na mojy audycjy i zyczam Wom kupa uciechy ze naszym superowym radiym i naszom muzykom. Pozdrowiom Wos wszyskich bez wyjatku.

Misiu

Misiu

Hej, hej, Kochani Słuchacze! Miło mi Was poznać. To ja, Misiu, wasz nowy towarzysz na falach Slonkygo Radia. Pragnę najpierw serdecznie Was przywitać. A teraz, niech opowiem Wam kilka słów o sobie.

Urodziłem się 27 grudnia 1953 roku w pięknym mieście Racibórz, uroczo położonym nad Odrą. Tam dorastałem, tam bawiłem się i tam ukończyłem szkołę, spędzając wiele beztroskich lat. W latach 80-tych przyjechałem do Niemiec na wizytę, która, jak się okazało, trwa aż do dziś.

Muzyka to moja pasja od najmłodszych lat - już jako dziecko najlepiej czułem się, krzycząc na całe gardło. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że Slonky Radio towarzyszy mi od początku jego istnienia i jestem gotów zrobić wszystko, aby wspierać tę cudowną stację.

Cieszę się niesamowicie, drodzy Słuchacze, że mogę dla Was grać muzykę, przekazywać pozdrowienia i bawić się razem z Wami. Z radością zapraszam Was na moje audycje. Chcę, abyście czuli się z nami jak w domu, bo Slonsky Radio to miejsce, gdzie muzyka łączy serca. Do usłyszenia na antenie!

Michal

Michal

Cześć kochani! Tutaj Michał na antenie Slonskygo Radia, gotowy do podzielenia się z Wami muzycznym światem. Niektórzy z Was już mnie znają, ale chciałbym się przedstawić tym, którzy dopiero do nas dołączyli.

Urodziłem się 13 marca 1983 roku w malowniczych Żędowicach - jestem zatem rodowitym Plakońcem. Od wielu lat moją największą pasją jest muzyka - to moje hobby, moje życie. Obecnie mieszkam we Kotach, koło Tworoga, ale moje serce bije w rytmie Śląska, niezależnie od miejsca, w którym się znajduję.

Mam wielką nadzieję, że razem, na fali naszego radia, będziemy się świetnie bawić, cieszyć z każdego utworu i miło spędzać czas. Już teraz chciałbym Wam podziękować za to, że jesteście ze mną i dajecie mi możliwość bycia częścią Waszej codzienności przez muzykę.

Cieszę się, że będę gościć w Waszych domach dzięki Slonkymu Radiu. Wierzę, że muzyka, którą dla Was przygotowuję, przypadnie Wam do gustu i razem będziemy się świetnie bawić.

Z niecierpliwością czekam na nasze spotkanie na antenie. Do usłyszenia!

Siggi

Siggi

Dzień dobry, kochani! To ja, Siggi, wasz przewodnik po muzycznym świecie Slonskygo Radia. Urodziłem się 21 marca 1965 roku na malowniczym Śląsku Opolskim, w miejscowości Górażdże, niedaleko Gogolina. To tam, wśród zieleni i blisko natury, spędziłem swoje młodzieńcze lata, które na zawsze odcisnęły piętno na moim sercu.

Dziś mieszkam w pięknej miejscowości Glandorf na Niedersachsen, ale moje serce zawsze tęskni za domem. Dlatego chcę podzielić się z Wami kawałkiem mojego Śląska, kawałkiem mojego serca, poprzez muzykę, którą mam zaszczyt prezentować na antenie naszego radia.

Śląska muzyka ma w sobie coś magicznego, coś co przekracza granice języka i kultury. Dlatego serdecznie zapraszam Was do moich audycji, gdzie będziemy razem cieszyć się tymi niezwykłymi dźwiękami, które dla mnie są jak powrót do domu.

Życzę Wam cudownego słuchania, pełnego emocji i wrażeń. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami muzyką, która jest dla mnie tak ważna. Pozdrawiam Was wszystkich i zapraszam na audycje. Do usłyszenia!

Asso

Asso

Hej, hej, kochani Słuchacze! Tu Asso, urodzony i wychowany pod Opolem, teraz nadający do Was z Schaumburg (Weserbergland). Dzie miyszkom ponad 30 lat

Mam nadzieję, że wspólnie z nami na antenie Slonskygo Radia będziecie cieszyć się muzyką, dobrze się bawić i miło spędzać czas. Cieszę się, że będę gościć w Waszych domach,
Do usłyszenia na antenie SR

Gabriel

Gabriel

Hallo Jal nazywom sie Gabriel mom 49 laut urodziolch zech sie w Krapkowicach w 1990 roku wyjechal zech do Rajchu do takiego bardzo fajnego niewielkiego miasteczka ktory lezy w Dolny Saxoni a miasteczko nazywal sie Rinteln stad tez jest nadawanal audycja. Serdecznie zapraszom na moje audycje.

Kornel

Kornel

Witom wszyskich na nojwiekszym Slonskym Radiu, Pochodza ze Nokla Slonskigo, a audycje dlo wos byda nadowac ze Bristolu we Anglii, Zycza wom fajnego suchanio,przezywanio i duzo pozytywnyj energii, Gorko zaproszom na moje audycje!

Krystian

Krystian

Cześć wszystkim! Tu Krystian na antenie. Przyszedłem na świat 3 sierpnia na Śląsku, we wspaniałym Koźlu. Wychowywałem się jednak w Poborszowie, miejscu pełnym niezapomnianych wspomnień. Teraz, od kilkunastu lat, moim domem jest Mengkofen na Bayerach, w Niemczech, gdzie z sukcesem łączę tradycje śląskie z niemiecką codziennością.

Od zawsze kochałem muzykę. Grać, słuchać, odkrywać nowe dźwięki - to była dla mnie prawdziwa pasja. Moja muzyka jest różnorodna - od rocka po jazz, od folkloru po elektronikę. W każdym z tych gatunków odnajduję coś unikalnego, coś co porusza moje serce.

Dlatego chciałbym podzielić się z Wami tą miłością do muzyki poprzez moje audycje. Jeśli jesteście otwarci na muzyczne doznania, jeśli chcecie usłyszeć coś nowego, coś co zaskoczy Wasze uszy - to jestem tu dla Was. Zapraszam wszystkich miłośników różnorodnej muzyki do wspólnego słuchania, odkrywania i celebracji tej wspaniałej formy sztuki.

Nie mogę się doczekać, aby spotkać się z Wami na antenie naszego Slonskygo Radia. Do usłyszenia!

Klaudia z Bayerow

Klaudia z Bayerow

Witejcie kochani Słuchacze. Nazywom sie Klaudia, urodziołach sie 34 lata tymu na lato. Pochodza z Prószkowa k. Opola, ale od 8 lot mieszkom z mężem i dwoma córeczkoma w Neusorgu na Bayerach (Oberpfalz). Słuchałach SR od "szczeniaka" a tera prziszoł czas żeby sie przekonać co je z tyj drugij strony głośnika. Zaproszom na moje audycje z muzyczkom takom, że "nogi same chodzom". Pozdrowiom wszystkich i do usłyszynio na antynie naszego Slonskygo Radia.

Majstermix

Majstermix

No to jadymyyyyyy..........

Slonsky Radio

Slonsky Radio

Hallo... Joł je Wasz nowy fajny ,, Autopilot " ... Od czasu do czasu , zastompiam naszego stałego Autopilota , ktorymu se tysz nołleży wolne ... Mom nadzieja, że bydom Wom se podobały moje audycje, na ktore to fest gorko zaproszom ... No to niy ma na co czekać , yno lecymy z tom muzykom ... Miłego odbioru ....

360iDEE

360iDEE

Cześć, kochani Słuchacze! Podoba Wam się nasza strona internetowa? Być może myślicie o stworzeniu własnej strony, dla siebie lub dla swojej firmy? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość!

Jestem tu od firmy 360iDEE, specjalizujemy się w tworzeniu atrakcyjnych, responsywnych stron internetowych. Bez względu na to, czy chcecie mieć własny blog, sklep internetowy, czy stronę informacyjną dla firmy, jesteśmy gotowi, aby spełnić Wasze oczekiwania.

Stworzymy dla Was stronę, która będzie nie tylko estetycznie atrakcyjna, ale także funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego projektu i pełne zrozumienie Waszych potrzeb.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt na adres email: . Razem zrealizujemy Wasze marzenia o własnej stronie internetowej. Do zobaczenia online!