Redakcja Slonskygo Radia

Kathi

Hallo, witom sluchaczy Slonskygo Radia. Nazywom sie Kathrin i miyszkom przy Stuttgartu, w fajnim Freudenstadt im Schwarzwald jol zech sie urodziyla w roku 1994. Moja familija pochodzi z okolic Annabergu, kaj tysz jada na bysuch przynajmniej jeden roz w roku. Serdecznie Wols na mojy audycjy zapraszom i zycza fajnego sluchania, do uslyszenia.

Klaudia z Bayerow

Witejcie kochani Słuchacze. Nazywom sie Klaudia, urodziołach sie 34 lata tymu na lato. Pochodza z Prószkowa k. Opola, ale od 8 lot mieszkom z mężem i dwoma córeczkoma w Neusorgu na Bayerach (Oberpfalz). Słuchałach SR od "szczeniaka" a tera prziszoł czas żeby sie przekonać co je z tyj drugij strony głośnika. Zaproszom na moje audycje z muzyczkom takom, że "nogi same chodzom". Pozdrowiom wszystkich i do usłyszynio na antynie naszego Slonskygo Radia.

Basia

Hallo hallo .. Nazywom se Basia. Urodziolach se 5 kwietnia i to pod szczynsliwom gwiazdom 😉 Ze łokna mojego domu , widza nasz ukochany Annaberg .. Jeżech ślonzołczkom ze krwi i kojści , i nigdy se nie wstydza gołdać w naszym slonskim jynzyku ... Prowadzam FB naszego SR i robjam dużo inkszych rzeczy .. Życzam Wom miłego odbjoru i do usłyszynia na antynie SR ...

Misiu

Chciol bych nojprzd przywitac Wos kochani sluchacze bardzo serdecznie.A teraz cosik o mnie. Urodzil zech se 27.12.1953 we fajnym miescie Racibórz i tam zech se nad Odra bawil i szkoly pokonczyl i dosc dlugich lot zech przerobil.W latach 80-siatych przyjechol zech do Nimiec na bysuch,kery do dzisiej trwo.Muzyka interesuja sie od malego,bo nojlepiej zech umiol wrzeszczec,no ja to spass.Ci co mnie znaja wiedza ,ze Slonskyradio sluchom od poczatku i dlo tego super radyjka zrobia wszystko.Feste sie raduja drodzy sluchacze ze moga dlo Wos muzyka grac ,pozdrowienia przesylac i z Wami sie bawic.Zapraszom Wos na moje audycje.

Asso

Asso z Schaumburg Witom Wos. To jo karlus urodzony pod Opolym. Muzykom interesuja sie i grom już od wielu lot. Tera miyszkom w Schaumburgu (Wesserbergland) już kupa lot. Mom nadzieja że na Radiu bydymy razem sie fajnie bawić i mile spedzać czos za co już tera Wom dzienkuja. Ciesza sie że byda u Wos w chaupach ze Ślonskim Radiem gościoł. Do usłyszynio na antynie.

Siggi

Dzien Dobry wszystkim, jol jest Siggi. Urodziol zech sie 21.03.1965 na Slasku Opolskim,w miejscowosci Gorazdze.kolo Gogolina. Tu zech sie wychowol i spedziol mlodziencze lata.Teraz mieszkom w Glandorf na Niedersachsen i tu na Slonskyradio chcam wom tyz trocha czasu poumilac ze Slaskom muzykom, mysla ze tyn czas spedzymy tu fajnie razym.Pozdrawiom i zapraszom na audycje

Michał

Witom Wos. Niewtorzi mie już znają, ale chciołbych sie wszystkim przedstawić.Nazywom sie Michał urodził żech sie 13 Marca 1983 roku w Żędowicach (rodowity Plakoń) . Muzykom interesuja sie i grom już od wielu lot. Jest to moje hobby! Tera miyszkom we Kotach kolo Tworoga. Mom nadzieja że na radiu bydymy sie fajnie bawić i mile spedzać czas, za co już tera Wom dzienkuja. Ciesza sie że byda u Wos w chaupach ze Slonskym Radiem gościoł .Myśla że muzyka kero usłyszycie na moich audycjach przypadnie Wom do gustu i bydymy sie dobrze bawić. Do usłyszynio na antynie.

Klaudia ze Rielasingen

Witom Wos wszyskich bardzo fajnie. Urodziylach se we Zdzieszowicach (Odertal). Jak mialach 14 lot wyjechali my na stale do Niymiec. Miyszkom tera przy szwajcarskyj granicy ze mojom Familiom. Bardzo lubiam muzyka. Wychowalach se ze szlagroma i do dzisiejszygo dnia nojbarzy mi se taky konski podobajom, ale nie jyno. Zaproszom Wos serdecznie na mojy audycjy i zyczam Wom kupa uciechy ze naszym superowym radiym i naszom muzykom. Pozdrowiom Wos wszyskich bez wyjatku.

Gabriel

Hallo Jal nazywom sie Gabriel mom 49 laut urodziolch zech sie w Krapkowicach w 1990 roku wyjechal zech do Rajchu do takiego bardzo fajnego niewielkiego miasteczka ktory lezy w Dolny Saxoni a miasteczko nazywal sie Rinteln stad tez jest nadawanal audycja. Serdecznie zapraszom na moje audycje.

Chris

Witom serdecznie wszyskich sluchaczy, cieszam sie ze mogam tu z Wami byc na audycjach i dokupy czas spyndzac, sluchajonc roztomajtich piosynek. Zapraszom na audycje wszyskich naszich prezynterow.

Majstermix

No to jadymyyyyyy..........

Slonsky Radio

Hallo... Joł je Wasz nowy fajny ,, Autopilot " ... Od czasu do czasu , zastompiam naszego stałego Autopilota , ktorymu se tysz nołleży wolne ... Mom nadzieja, że bydom Wom se podobały moje audycje, na ktore to fest gorko zaproszom ... No to niy ma na co czekać , yno lecymy z tom muzykom ... Miłego odbioru ....

360iDEE

Podobol Wom sie naszo strona ? Som zescie zainteresowani posiadaniym wlasnyj strony ? Posiadolcie Firma ktoro poczebuje strony www ? Chcecie prywatnie miec stronka w internecie ? Proszymy wszysky zainteresowane osoby o kontakt z Chrisym, piszonc na pozdrowienia podczas jygo audycji abo tyz skorzystejcie z formularza kontaktowygo pod "KONTAKT" na wiyrchu strony. Oczywiscie mozecie tyz wyslac Maila na chris@slonskyradio.eu

Gościnne na SR

Gościnne audycje prowadzom do Wołs ... Nizyj widzicie lista prezynterow ktorzy to goscinnie i tyz rołs na jakiś czas prowadzom audycje.

Kornel

Witom wszyskich na nojwiekszym Slonskym Radiu, Pochodza ze Nokla Slonskigo, a audycje dlo wos byda nadowac ze Bristolu we Anglii, Zycza wom fajnego suchanio,przezywanio i duzo pozytywnyj energii, Gorko zaproszom na moje audycje!

Krystian

Nazywom se Krystian. Urodził zech se 03.08. na Śląsku. Tera mieszkom już od parunoscie lot w Niymcach na Bayerach. Lubia grac i słuchać rostomajtej muzyki. Zapraszam wszystkich miłośników take muzyki na moje audycje.

Marek

Witom Wos mili sluchacze Slaskygo Radia. Na miano mi Marek. Urodziolech sie na Slonskij ziymi, konkretnie w Bytomiu.Tu zgobiol, laziol do szkoly i kopol bal. Slonsko muzyka jest mi blisko mojymu sercu.Pszaja Slonskij Ziymi i wszystko co z niom zwiazane.Jak kozdy karlus festy lubja fusball no i zimny biyr. :)To tyz bardzo serdecznie zapraszom Wos na moje , jak i mojich kamratow audycje ,z redakcji SlonskyRadio. Pyrsk