Jak słuchać Slonskygo Radia?

Najprosciyj wlonczyc nasze radio prziciskajonc na kneflik PLAY na wiyrchu strony. Po lewyj stronie molcie tyz malutky Playery na ktory tyz idzie przicisc i radia suchac.
W radyjkach Internetowych mozymy wyszukac Slonsky Radio we liscie stacji, tukej polecomy szukac roz w kraju polska ale tyz w kraju niemcy.
Ryncznie tyz idzie wpisac adres radyjka w roztomajty urzondzynia, czy to telefon, czy tablett itp.
Adres do wklejynio i wpisanio jest taki:   http://stream.slonskyradio.eu

Bardzo popularnom stronom jest tyz stronka radio.de czy radio.pl Tukej oczywiscie tyz przez wszysky urzondzynia umiycie suchac naszygo radia. Adres : https://www.radio.de/s/slonsky

UWAGA ZMIANA SERWERA SR UWAGA

Naszy Slonsky Radio nadaje na nowym serwerze. Proszymy wszyskich sluchaczy ktorzy odbiyrajom nos na radiach internetowych o to zeby na nowo wyszukali zejscie nos “ Slonsky Radio“ w liscie stacji.

Mozecie tyz ryncznie dodac stacja do waszygo radia:
Wyszukac w Waszim radyjku taky cos:
Dodaniy nowyj stacji (neuer Sender Hinzufügen)

Potyn wpisujymy w radyjko internetowy taky cos:

Adres serwera:

http://stream.slonskyradio.eu

Jak juz naprawdy nic nie idzie to wpisujymy w ostatecznim przipadku bezposredni adres serwera  URL http://h2866159.stratoserver.net:8000

Jakby ktos ze sluchaczy poczebowol pomocy proszymy skontaktowac sie z Chrisym abo napisac na pozdrowiynia.
Dziynkujymy za wyrozumialosc.

Playery

Slonsky Radio jest zawsze z Tobą! Możesz nas odbierać na całym świecie, bez zbędnego ustawiania odpowiednich częstotliwości i logowania się. Swojej ulubionej rozgłośni możesz słuchać wszędzie, gdzie masz na to ochotę: w pracy, w domu, w podróży, na spacerze, na działce, na plaży, itd.

Dla Twojej wygody zapewniamy wiele możliwości słuchania audycji. Sam zdecyduj, czy chcesz nas słuchać na smartfonie, komputerze, tablecie czy laptopie.

Winamp

Niezwykle popularnym a zdaniem niektórych najlepszym programem komputerowym, służącym do odtwarzania plików audio m.in. z internetowych stacji radiowych jest Winamp. Z łatwością radzi sobie również z obsługą większości innych plików audio i wideo. Warto sprawdzić jego liczne możliwości i dodatki. Jest programem bardzo łatwo konfigurowalnym, stabilnym, posiada wiele możliwości przeglądania i zarządzania plikami oraz szereg przydatnych funkcji, wśród których znajdziemy m. in. możliwość nagrywania płyt CD, wyszukiwania tekstów piosenek, informacji o artystach, pobierania muzyki, zdalnego odtwarzania muzyki i wideo, tworzenia playlist na podstawie preferencji muzycznych, współdzielenia muzyki i znacznie więcej.

Winamp jest programem, który zainstalujesz na komputerach osobistych PC (Windows) oraz urządzeniach mobilnych opartych na systemie Android.

Równie znanym programem, dzięki któremu możesz wygodnie słuchać swoich ulubionych audycji jest Windows Media Player (WMP), stworzony przez firmę Microsoft. Program ten odtwarza zarówno pliki przechowywane lokalnie (w pamięci Twojego urządzenia), jak i przesyłane strumieniowo (nie zapisywane na dysku). WMP obsługuje szeroką paletę formatów plików dźwiękowych i wideo, wśród których są formaty pakietu Windows Media (jak WMA, WMV, ASF, AVI) oraz inne popularne formaty takie jak: MP3, MPEG, WAV, MIDI, AVI, AIFF, AU. Program ten odtwarza również muzyczne dyski CD, Video CD i dyski DVD-Video oraz pliki graficzne (np. zdjęcia w formacie jpg).

Windows Media Player możesz zainstalować na każdym komputerze PC z systemem operacyjnym Windows, a także na urządzeniach zgodnych ze specyfikacją Pocket PC i innych z systemem Windows Mobile (np. palmtop).

Real Player

Innym wszechstronnym odtwarzaczem multimedialnym, który pozwoli Ci słuchać naszego radia jest Real Times (wcześniej znany jako Real Player) – amerykański program firmy Real Networks do odbioru transmisji audio i wideo w czasie rzeczywistym (bez konieczności pobierania całych plików), poprzez Internet. Wykorzystywane przez program formaty RealAudio i RealWideo są najpopularniejszym sposobem transmitowania audycji radiowych i telewizyjnych na całym świecie. Program umożliwia odtwarzanie i konwersję plików audio i wideo w wielu formatach (poza w/w m.in.: MP3, MPEG-4, Flash, QuickTime), odtwarzanie płyt DVD, nagrywanie płyt CD-Audio do odtwarzaczy przenośnych (np. iPod, odtwarzacze MP3, urządzenia Windows Media) oraz pobieranie plików filmowych i wyszukiwanie multimediów w Internecie (posiada wbudowaną przeglądarkę stron WWW). Oprócz tego znajdziemy w nim przydatny rozbudowany equalizer 10-pasmowy do poprawiania jakości wydobywanego dźwięku.

RealTimes (RealPlayer) to odtwarzacz plików audio i wideo, który możesz zainstalować na komputerach PC z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

iTunes

Możesz słuchać naszej stacji również w iTunes firmy Apple. Jest to obowiązkowa aplikacja dla posiadaczy wszelkich urządzeń przenośnych tej firmy i ciekawa propozycja dla pozostałych użytkowników poszukujących odtwarzacza multimedialnego. Przy użyciu iTunes możesz słuchać muzyki przesyłanej strumieniowo przez Internet. iTunes umożliwia m.in.: odtwarzanie muzyki, słuchanie radia sieciowego, nagrywanie płyt CD, katalogowanie nagrań, konwertowanie plików audio.

Aplikację iTunes możesz zainstalować na urządzeniach typu iPhone, iPod czy iPad (system iOS), na komputerze osobistym z systemem Windows lub komputerze Microsoft Surface.

VLC

Słuchaj naszego radia internetowego również za pośrednictwem aplikacji VLC (VideoLAN Client) Media Player. Jest to odtwarzacz umożliwiający oglądanie filmów z napisami i słuchanie ulubionej muzyki w najróżniejszych formatach (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG itd.). Program odtwarza przede wszystkim multimedia nadawane zdalnie (strumieniowo), poprzez Internet lub sieć lokalną LAN. Dzięki temu VLC Media Player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach. Może również odtwarzać filmy z płyt DVD oraz VCD. 

VLC Media Player można zainstalować na komputerach stacjonarnych i przenośnych, opartych na platformie systemowej Microsoft Windows, macOS i Linux.

Przydatne linki

Możesz nas słuchać wpisując w przeglądarkę dowolnego urządzenia jeden z poniższych adresów/linków:

Zalecana przeglądarka to Mozilla Firefox