Jak słuchać Słonsky Radio

Sposoby słuchania

Odtwarzanie przez stronę internetową: Aby uruchomić Słonsky Radio, kliknij przycisk PLAY znajdujący się na górze strony. W przypadku problemów z ładowaniem strony lub odtwarzaniem radia, zalecamy odświeżenie strony za pomocą klawisza F5 na klawiaturze, możliwe że konieczne będzie wykonanie tej czynności dwukrotnie.

Słuchanie w radiach internetowych: Słonsky Radio można znaleźć w listach stacji na radiach internetowych. Szukaj stacji zarówno pod lokalizacją Polska, jak i Niemcy.

Wprowadzanie adresu ręcznie: Jeśli wolisz ręczne wprowadzenie adresu radia, możesz to zrobić na różnych urządzeniach, takich jak telefony czy tablety. Adres, który należy wprowadzić, to: http://stream.slonskyradio.eu.

Dodawanie stacji ręcznie: Można również dodać stację do listy swojego radia internetowego, wyszukując opcję dodania nowej stacji (w języku niemieckim: „neuer Sender Hinzufügen”) i wpisując adres serwera: http://stream.slonskyradio.eu. W przypadku trudności, spróbuj użyć bezpośrednich adresów serwera: http://h2866159.stratoserver.net:8000 lub https://h2866159.stratoserver.net:8443.

Zalecana przeglądarka

Dla najlepszego doświadczenia, zalecamy korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox. Możesz pobrać wersję polską lub niemiecką, klikając na odpowiedni link na stronie radia.

Pomoc

W przypadku potrzeby pomocy, zachęcamy do kontaktu z zespołem radia lub wysłania wiadomości na podany adres e-mail.

Przydatne linki

Słuchaj nas, wpisując jeden z poniższych adresów w przeglądarkę na dowolnym urządzeniu:

  • http://stream.slonskyradio.eu
  • https://www.radio.de/s/slonsky
  • http://h2866159.stratoserver.net:8000
  • https://slonskyradio.eu/

Strona radio.de jest również popularnym miejscem, gdzie można nas słuchać na wszystkich urządzeniach: https://www.radio.de/s/slonsky.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy miłego słuchania Słonsky Radio!