Home

Aktualna audycja

Słuchaczy

Ramówka dnia

00:00 - 02:00
Chris
Muzyczne Poprawiny - jadymy dalyj
08:30 - 09:30
Misiu
*Mszo swiynto na SR ze kosciola w Halembie*
09:30 - 12:30
Misiu
*Sniodanie na SR z Misiem*
12:30 - 13:30
Misiu
*No to jadymy dalej*
16:00 - 18:00
Marek
gromy i pozdrowiomy
18:00 - 21:00
Iskierka
Studio Katowice
21:00 - 00:00
Chris
Chris dlo Wos na SR
Praca dla opiekunek w Niemczech
Praca dla opiekunek w Niemczech
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Reklama na stronie

Zapraszomy firmy do współpracy i umieszczania reklam na naszych stronach. Nasze radio jest znane na teranie całyj Europy,  jak również w innych rejonach świata.

Reklama w Slonsky Radio to jedno z podstawowych działań, jeśli chcymy pozyskać klientów właśnie z tak dużego rynku jakim jest rynek internetowy oraz dobry pomysł na efektywne wydawanie budżetu reklamowego.

Slonsky Radio

Z radością witomy Cie na prywatnym śląskim radiu, które tworzy grupa miłośników śląskiej kultury.  W naszych audycjach usłyszysz szlagiery, największe hity zespołów pochodzących głównie ze Śląska. Zaproszomy do słuchania wszystkich miłośników ślonskyj muzyki, bez względu na wiek. Dziękujemy, że nos wybraliście i życzymy dobryj zabawy!

Jak słuchać radia

To proste!
Na wiyrchu strony znajduje się przycisk PLAY. Włącz go i zacznij słuchać muzyki już tera!
Slonsky Radio daje znacznie więcej możliwości słuchania audycji. Aby zapewnić Ci dowolność wyboru dostosowaliśmy naszą stronę do Ciebie. To Ty decydujesz, gdzie i jak i na na czym chcesz nos słuchać. Życzymy miłego odbioru!

Wasze wsparcie

Slonsky Radio to prywatne niekomercyjne radio. Finansujemy się z własnych środków oraz darowizn. Utrzymanie stacji wiąże się z kosztami: licencji, serwerów, witryny i innych.
Pozwól nam się rozwijać i nadal dostarczać wszystkim naszym Słuchaczom radość, uśmiech i dobrą zabawę. Miej w tym swój udział i wesprzyj nas niewielkim datkiem. Bardzo Wos o to proszymy!

Aktualne Wpisy

Galeria Sluchaczy SR

Nowo otwarto Galeria SR Otworzyli my Galeria suchaczy. Proszymy wysylac wasze zdjyncia na Maila do Chrisa pod chris@slonskyradio.eu

Slonsky Radio stronka w budowie

Strona SR znajduje sie jeszcze w budowie Kochani sluchacze. Nasza nowo strona Slonskygo Radia znajduje sie jeszcze w budowie. Potrwo to jeszcze trocham czasu zanim wszystko byndzie gotowe i dopniynte na ostatni guzik.Proszymy wjync wszystkich Wos o cierpliwosc i wyrozumialosc. Proszymy rowniez o to zeby codziynnie przysli zejscie obejrzec co nowygo my na stronie zrobiyli.Pozdrawiomy […]

Czas Adwyntu

Czas Adwyntu

Czas grania prezenterów

Czas grania pięciu najaktywniejszych prezenterów radia w bieżącym miesiącu.